Info Panel
Jūs esate čia:   Pagrindinis  /  Įvykiai  /  Leidybos centro leidiniai

Leidybos centro leidiniai

Gimnazijos leidybos centre išleidžiama pirmoji poezijos knygelė „LG-7“, kurios autorė – antros klasės gimnazistė Liauda Misevičiūtė, iliustracijos – trečios klasės gimnazistės Austėjos Arlauskaitės. Vėliau pasirodė gimnazistės Sigitos Pikturnaitės iliustruota trečios klasės gimnazistės Viktorijos Losevos eilėraščių knygelė „Smilga vėjyje“, antros klasės gimnazistės Jolantos Marcišauskytės miniatiūrų ir piešinių rinktinė „Pažadino kažkas“, ketvirtos klasės gimnazistės Justinos Grigaitės eilėraščių ir piešinių rinktinė „Priežastis būti“, antros klasės gimnazistės Rasuolės Jautakytės iliustruota ketvirtos klasės gimnazisto Vytauto Vyšniausko kūrybos rinktinė „Akimirkų sandėlis“.

  2002  /  Įvykiai  /  Atnaujinta: 8 balandžio, 2015  /