Info Panel
Jūs esate čia:   Pagrindinis  /  Įvykiai  /  Gimnazijoje išleistas tarptautinio jaunimo laikraščio „DEFRIT“ 78 numeris

Gimnazijoje išleistas tarptautinio jaunimo laikraščio „DEFRIT“ 78 numeris

Pristatytas gimnazijoje išleisto tarptautinio jaunimo laikraščio „DEFRIT“ 78 numeris. Šis leidybinis projektas gyvuoja jau 20 metų, jame dalyvauja jaunimas iš Vokietijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Rumunijos, prieš šešerius metus į jį įsitraukė ir mūsų gimnazijos bendruomenė.

Kasmet išleidžiami penki–šeši laikraščio numeriai. Straipsniai šiam laikraščiui rašomi savo gimtosiomis kalbomis, kartu pateikiant ir santrauką anglų kalba. Kelis kartus per metus vis kitoje šalyje vyksta jaunųjų žurnalistų susitikimai. Mūsų gimnazistai, vadovaujami projekto Lietuvoje koordinatorės mokytojos Inetos Leščiauskienės, vyko į Vokietiją, Ispaniją ir Italiją.

„DEFRIT“ projektas 2012 m. pabaigoje pelnė Europos Parlamento apdovanojimą – Civi Europaeo Praemium (Europos piliečio premiją).

  2013  /  Įvykiai  /  Atnaujinta: 10 balandžio, 2015  /