Info Panel
Jūs esate čia:   Pagrindinis  /  Įvykiai  /  Gimnazijos bendruomenė – tarptautinio Comenius projekto „Health – getting fit for Europe“ dalyvė

Gimnazijos bendruomenė – tarptautinio Comenius projekto „Health – getting fit for Europe“ dalyvė

Gimnazijoje vyko tarptautinis Comenius projektas „Health – getting fit for Europe“. Jis buvo skirtas meniniam, kultūriniam ugdymui, tautinio paveldo pažinimui, kūrybiškumo skatinimui, sveikos gyvensenos propagavimui. Projekte dalyvavo jaunimo delegacijos iš Ispanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos, Lenkijos ir, žinoma, Kelmės gimnazijos mokiniai bei mokytojai.  Projekto dalyviai kelmiškiai svečiavosi Prancūzijoje ir Vokietijoje, Ispanijoje ir Italijoje.

Kelmėje projekto dalyviai dirbo pasiskirstę į kelias grupes: muzikavimo, liaudies amatų, projekto interneto svetainės kūrimo. Grupėms vadovavo mokytojai Svajūnas Klimas, Irena Arlauskienė, Lijana Vaičiulytė, Algirdas Barančiukas. Laisvalaikiu jaunuoliai rengė sporto varžybas, vyko į ekskursijas po Kelmės kraštą ir Lietuvą. Projekto koordinatorė gimnazijoje – mokytoja Ineta Leščiauskienė.

  2011  /  Įvykiai  /  Atnaujinta: 8 balandžio, 2015  /