Info Panel
Jūs esate čia:   Pagrindinis  /  Įvykiai  /  Tarptautinis jaunimo mainų projektas „Mūsų kalba – muzika“
  • DSC01279
  • DSC01299
  • DSC01301
  • FH000018
  • HPIM2349
  • HPIM2369
  • piesejas

Tarptautinis jaunimo mainų projektas „Mūsų kalba – muzika“

Gimnaziją „sudrebino“ tarptautinis jaunimo mainų projektas „Mūsų kalba – muzika“, kurį finansavo Europos Komisija. Jame dalyvavo jaunimas iš Latvijos, Prancūzijos ir mūsų gimnazijos. Projekto metu į atskiras internacionalines grupes susiskirstę jauni žmonės muzikavo  ir rengė koncertą, kita – scenografijos – grupė kūrė koncerto scenarijų ir scenografiją, reklamos/leidybos grupė leido jaunimo šnekamosios anglų-lietuvių-latvių-prancūzų kalbos žodynėlį. Žodžius jam siūlė visose grupėse dirbę jaunuoliai. Reklama besirūpinantys sukūrė projekto tinklapį ir filmą „Mūsų kalba – muzika“. Šis projektas buvo puiki proga pažinti kitų tautų ir kultūrų žmones, mokytis bendradarbiauti, suprasti, kad pasaulis nesibaigia „mano kiemu“, kad kiekviena tauta, šalis praturtina jį nauju skambėjimu, savita spalva. O kartu mus vienija daug bendražmogiškų vertybių ir todėl galime geriau suprasti vienas kitą. Taip pasaulis tampa jaukesnis ir saugesnis.

  2005  /  Įvykiai  /  Atnaujinta: balandžio 8, 2015  /