Info Panel
Jūs esate čia:   Pagrindinis  /  Įvykiai  /  Muzikinio spektaklio „Brėmeno muzikantai“ premjera

Muzikinio spektaklio „Brėmeno muzikantai“ premjera

2003 metais – muzikinio spektaklio „Brėmeno muzikantai“ premjera! Jo pastatymui lėšų gauta iš Valstybinės jaunimo reikalų tarybos laimėjus projektą „Muzikinio spektaklio „Brėmeno muzikantai“ pastatymas – spartesnės moksleivių socializacijos, kūrybiškumo ugdymo bei teigiamo visuomenės požiūrio į jauną žmogų formavimo garantas“. Projektą parengė gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Živilė Klimienė. Muzikinio spektaklio „Brėmeno muzikantai“ pastatymo autoriai – mokytoja Violeta Gliaudienė ir Svajūnas Klimas. Spektaklio scenografiją kūrė dailės mokytojai Irena ir Arnas Arlauskai. „Brėmeno muzikantai“ ne kartą rodyti Kelmės, Šiaulių krašto žiūrovams, vaidintas Vengrijoje.

  2003  /  Įvykiai  /  Atnaujinta: 8 balandžio, 2015  /