Info Panel
Jūs esate čia:   Pagrindinis  /  Įvykiai  /  Įvyko premjeriniai operos-pantomimos „Brangakmeniai“ spektakliai

Įvyko premjeriniai operos-pantomimos „Brangakmeniai“ spektakliai

2000 metais gimnazijos mokinių ir mokytojų kūrybos klubo „Hipokrenė“ narė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Živilė Klimienė parengė projekto „Lietuvių kompozitoriaus J. V. Lyguto operos-pantomimos „Brangakmeniai“ pastatymas Kelmės J.Graičiūno gimnazijoje“ paraišką, buvo gauta lėšų ir 2001 metais operos-pantomimos premjeriniai spektakliai vaidinti gimnazijoje ir Kelmės kultūros centre. Operos-pantomimos pastatymui vadovavo tuometinė gimnazijos choro ir Kelmės mokytojų švietimo centro operinio dainavimo būrelio vadovė Asta Barčiauskienė. Jai talkino S. Klimas, choreografiją kūrė D. Bakšienė. Spektaklio scenografiją kūrė dailės mokytojai Irena ir Arnas Arlauskai. Premjeriniuose spektakliuose dalyvavo ir kompozitorius J. V. Lygutas. „Brangakmeniuose“ vaidino ir mokiniai, ir mokytojai iš Kelmės J.Graičiūno gimnazijos, Kelmės meno mokyklos.

  2001  /  Įvykiai  /  Atnaujinta: 8 balandžio, 2015  /