Info Panel
Jūs esate čia:   Pagrindinis  /  Įvykiai  /  Gimnazijoje įkurtas muziejus

Gimnazijoje įkurtas muziejus

1993 m. Mokyklai suteiktas gimnazijos klasių statusas. Atidaroma realinė ir humanitarinė klasė.

 Atidarytas gimnazijos muziejus. Pirmuoju jo vedėju tapo Vytautas Lukošiūnas.

 Muziejaus įkūrimą rėmė ir buvę mokyklos auklėtiniai Jonas Bagdonavičius, Romas Paulauskas. Romas Paulauskas padėjo įgyvendinti ne vieną gimnazijos bendruomenės projektą, tarp jų – Kelmės miesto mokyklų mokinių kūrybos rinktinės „Mano Kelmė“ išleidimą gimnazijos leidybos centre 2000 metais. Tai gimnazistų dovana gimtajam miestui naujo tūkstantmečio proga. R.Paulauskas įsteigė premijas geriausių rašinių, eilėraščių, piešinių, nuotraukų autoriams, publikavusiems šiame leidinyje savo kūrybą.

  1993  /  Įvykiai  /  Atnaujinta: 7 balandžio, 2015  /